MASAŻ GĄRĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI

 

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długiej, siedzącej pracy przy biurku.

ZASTOSOWANIE wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn. Masaż ten jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje cale ciało ï umysł.

 

     90 min - 200 zł

 

 

 

                             MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

 

30 min - 50 zł

60 min - 80 zł

 

        KARNET 10 ZABIEGÓW  TYLKO 600 ZŁ ( 10  GODZ. )

 

                                                         Celllulit to problem ok.94% Kobiet, A bańka chińska jest w czołówce skutecznych i sprawdzonych zabiegów redukujących dziesięć defekt. Masaż bańka chińska uelastycznia i wygładzić, rozbić tkankę tłuszczową, zwiększyć ukrwienie tkanek, uzupełnić potrzebę penetracji preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. W efekcie bardzo poprawia się jakość skóry, utrzymanie ciała, aw niektórych zlikwidowanych cellulit oraz pielęgnacji ciała, które są poddawane masażowi.Poza wyżej wymienionymi sposobami masażu bańkowego doskonale relaksuje i uspokaja.  Zabieg dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzących tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.W salonie każdy zmień dostosowany jest do indywidualnych odczuć pacjentki.

 

 

                          Masaż Klasyczny pleców lub Aromaterapeutyczny

 

Pozytywnie wpływa na ustnie układy tj .:

- Skóra

- Tkanka mięśniowa

- Stawy i Aparat więzadłowy

- Układ krwionośny i limfatyczny

- Układ nerwowy

Masażowe przyspieszenie procesów biochemicznych zachodzących w organizmie, a za tym bezpośrednio na szybsze usuwanie produktów przemiany materii i składników odżywczych dla tkanek i narządów.                                                                                                                                                                                                                                                  30 min -60 zł   

      60 min - 100zł

 

 

 

Japoński rytuał masaż twarzy- KOBIDO- lifting bez skalpela

                                                                                          60 min -120zł

W Japonii piękno jest oznaką zdrowia. Odcinek starożytnej tradycji powstaje w naturalny sposób i utrzymuje mięśnie zadbać o równowagę trzech filarów zdrowia: fizyczny, psychicznego i duchowego. Intencją japońskiego masażu jest utrzymanie harmonii i naturalnego piękna.

 

 

W języku japońskim masaż przypomina "drogę do naturalnego piękna" . Jego korzenie sięgają XV wieku, bazują na Anmie, tradycyjne masaż w Japonii. Anma była nacisnąć (An) i pocierać (Ma). Anma spadza nap, poprawia krążenie, odmładza organizm oraz ikony głęboki relaks. Japoński masaż jest, aby zrównoważyć ciało i uspokoić podrażniony układ nerwowy. To deepoka terapia, normalizuje się organem. W rezultacie otrzymuje się ciało zdrowe i mocne. 

PIĘKNO CZYTAM Z TWARZY

Starojapońskie przysłowie mówi, że z resztą wszystkiego. Istnieją trzy główne zasady, które pomagają zdiagnozować świat informacji zapisany na naszej twarzy:

1. Więc  - genetyczne i wrodzone czynniki, które mogą powodować np. piegi, przelewać, tłoczyć lub takie.

2. Gai In  - czynniki zewnętrzne w klimacie, takie jak nadmierne ciepło, zimno, wilgoć i takie takie.

3. Nai In  - czynniki wewnętrzne, które są spowodowane równowagi emocjonalnej, np. zbyt wiele smutku, złości, niepokoju lub strachu.

ALTERNATYWA DLA ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Japońska technika masażu  twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, które trudno uzyskać za pomocą innych metod. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie redukując stres. W przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej jest zabiegiem naturalnym i w 100 proc. bezpiecznym. Oprócz wyraźnej poprawy wyglądu skóry gwarantuje głębokie odprężenie. Na bazie medycyny orientalnej japoński masaż twarzy wiąże się ściśle z pojęciem medycyny orientalnej, która z zasady hamuje przyczynę, a nie tylko leczy objawy powstałej choroby. Dlatego poszczególne techniki japońskiego masażu twarzy są tak opracowane, aby po czterech etapach zniwelować przyczynę problemu. Pierwszy etap japońskiego masażu twarzy to relaks, drugi oczyszczenie, podczas którego pobudzane jest krążenie. Kolejny krok to lifting, który niweluje powstałe na twarzy zmiany. Na końcu stosowane są techniki akupresurowe, które pozwalają na zrównoważenie emocji wewnętrznych i energii Qi (siły życiowej) oraz pobudzenie pracy wszystkich narządów wewnętrznych.


Przeciwwskazania masażu japońskiego:

• stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne),

• zapalenie migdałków, guzki w obrębie węzłów chłonnych,

• nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu,

• zaawansowana miażdżyca naczyń,

• stany gorączkowe,

• wysokie nadciśnienie tętnicze,

• świeże usunięcie zęba, zmiany ropne okołozębowe,

• nadczynność tarczycy (przeciwwskazanie do masowania szyi),

• trądzik różowaty w facie zaostrzenia,

• skóra mocno naczyniowa (przeciwwskazanie do masażu intensywnego).

CZTERY ETAPY JAPOŃSKIEGO MASAŻU TWARZY
I etap: relaks

Na wstępie wykonujemy masaż dekoltu, karku i szyi. Masażysta skupia się na mięśniach szyi, karku i okolic potylicy, dzięki temu wpływa pośrednio na rozluźnienie mięśni mimicznych twarzy i zmniejszenie drobnych zmian napięciowych w okolicach czoła, oczu i ust. Napięte mięśnie szyi ograniczają swobodny przepływ krwi do głowy i twarzy, blokując dostawę odpowiedniej ilości tlenu i składników odżywczych. Masaż pozwala na zmniejszenie zmarszczek i utrzymanie zdrowych komórek. Dodatkowo pomaga odpocząć i redukuje stres, który jest źródłem przedwczesnego starzenia się twarzy. Podczas masażu wykorzystywane są gorące ręczniki, którymi owija się twarz. Za pomocą ciepła rozluźniane jest całe ciało. Powoduje to absolutne odprężenie, uwalnia napięcia mięśni i mocno relaksuje.

II etap: drenaż limfatyczny

Teraz czas na usunięcie toksyn. W tej części masażu wykorzystujemy techniki drenujące w połączeniu z akupresurą, pobudzając poszczególne punkty na twarzy odpowiadające za stymulacje wybranych obszarów twarzy. Drenaż limfatyczny poprawia ogólny wygląd twarzy. Zmniejsza obrzęki, a także bardzo dobrze radzi sobie z cieniami i opuchlizną pod oczami. Lepsze ukrwienie, sprawniejsze dostarczanie tlenu oraz składników odżywczych do skóry i pozbywanie toksyn przełożą się na lepszą kondycję skóry. W efekcie, po zabiegu twarz wydaje się młodsza i promienna. Jeśli pomimo wykonania technik drenujących nie ma efektów, może to być dla nas sygnał o poważniejszym problemie zdrowotnym.

III etap: lifting

Etap liftingujący pomimo swojej intensywności, czyli wykorzystywaniu zmiennych technik o różnym nasileniu i tempie, nie powoduje dyskomfortu klienta. Skupiamy się na maksymalizacji efektów estetycznych oraz nieustannym zwiększaniu relaksu psychicznego i fizycznego. Podczas części liftingującej wybieramy miejsca najbardziej newralgiczne tj. owal twarzy, linia bruzdy nosowo-wargowej, okolice oczu i czoła. Masażysta wykonuje głównie szybkie sprężyste ruchy oraz energiczne rozcieranie, drobienie i oklepywanie twarzy.

IV etap: energetyczny

Na zakończenie masażu pracujemy na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia pracy głównych narządów wewnętrznych. Stymulacja punktów przyporządkowanych odpowiednim narządom usprawnia ich funkcjonowanie. Dlatego akupresurę można stosować do złagodzenia występujących już dolegliwości, jak również profilaktycznie, aby poprawić ogólny stan zdrowia oraz do pobudzenia energii życiowej.

 

 

         ZDROWY KRĘGOSŁUP-CHIROPRAKTYKA   

                                                                                               30min-80zł

Czym jest chiropraktyka?

1. Formą opieki zdrowotnej, która wykorzystuje wrodzone i naturalne możliwości organizmu do regeneracji, czyli powrotu do zdrowia i opiera się na dwóch przesłankach: związek pomiędzy strukturą i funkcjonowaniem ciała człowieka odgrywa zasadniczą rolą w utrzymaniu dobrego zdrowia, zaburzenie równowagi pomiędzy kręgosłupem i układem nerwowym przyczynia się do procesu powstawania choroby.

2. Nauką medyczną, która kładzie nacisk na potrzebę utrzymywania strukturalnej spójności organizmu.

3. Metodą pracy, która nie stosując farmaceutyków ani zabiegów chirurgicznych delikatnymi mobilizacjami na kościach: głowy, kręgosłupa, miednicy oraz kończyn górnych i dolnych wspomaga prawidłowe funkcje układów: nerwowego i hormonalnego kontrolujących naturalne możliwości regeneracji organizmu.

4. "Chiropraktyk" jest osobą ze stosownym wykształceniem medycznym i chiropraktycznym, który poświęca szczególną uwagę biomechanice kręgosłupa, układowi ruchowemu, nerwowemu i naczyniowemu oraz zwraca uwagę na sposób odżywiania się.

 

  • Zawód chiropraktyka powstał w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w 1895r.
  • Chiropraktyka jest drugim co do ilości zatrudnionych zawodem medycznym w podstawowej opiece zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych.
  • Chiropraktyka jest oficjalnie uznawana w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Szwajcarii, Niemczech, Nowej Zelandii, Australii, Boliwii, w krajach skandynawskich, Francji,Włoszech, Wielkiej Brytanii, Południowej Afryce, Rodezji, Japonii, Wenezueli oraz Peru.
  • Statystyki z towarzystw ubezpieczeniowych w Stanach Zjednoczonych, porównujących opiekę chiropraktyczną z medyczną wskazują, że opieka chiropraktyczna wymaga mniejszych kosztów zabiegów oraz niższych odszkodowań pourazowych oraz zmniejsza ilość godzin nieobecności w pracy. Poza tym zmniejsza przypadki inwalidztwa i cierpienia w stosunku do podobnych przypadków, które pozostawały wyłącznie pod opieką medyczną.
  • Chiropraktyka nie stwarza najmniejszego zagrożenia dla zdrowia człowieka i jest jednym z zawodów, który wymaga ciągłego dokształcania.