BioOxy Infusion Hyaluron’Duo – Infuzja tlenowa z nisko i wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym

Intensywnie wypełniający i głęboko nawilżający zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego serum Hyaluron’Duo oraz czystego i skoncentrowanego tlenu.
Innowacyjne i profesjonalne podejście do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej metody wtłaczania w głębokie warsty skóry silnie skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego tlenu. Zabieg Oxy’Dermié to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika przez warstwę rogową naskórka docierając głęboko do zmarszczek w najgłębszych partiach skóry. Zwiększa swoją objętość dzięki umiejętności wiązania się z wodą, dzięki czemu wypełnia zmarszczki od środka. Dodatkowo przyspiesza regenerację i odbudowę naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzy na powierzchni skóry naturalny film ochronny, zabezpieczający przed utratą wody i wysuszeniem skóry. Posiada doskonałe właściwości łagodzące i wyciszające oraz silne działanie nawilżające. Olejek karotenowy działa regenerująco i ochronnie na skórę, a także poprawia jej naturalny koloryt. MATRIXYL® SYNTHE’6® to potężny peptyd wypełniający i przebudowujący 6 głównych składników skóry. Wygładza skórę i wygładza zmarszczki tłocząc je od wewnątrz poprzez przebudowę skóry, gdzie jest ona potrzebna, szczególnie na czole i w okolicach oczu „kurze łapki”. Stymuluje 6 głównych składników macierzy skóry, skóry i naskórka (kolagen I, III, IV, fibronektyna, kwas hialuronowy i lamininy 5)

– intensywne nawilżenie
– wygładzenie skóry
– efekt liftingu
– młodszy wygląd skóry
– działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe
– efekt wypełniania zmarszczek
– łagodzenie skóry
– poprawa kolorytu i naturalnego blasku

CENNIK:

koszt jednorazowego zabiegu: 200 zł