rodzaj zabiegucenaczas
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi90 min180 zł
Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długiej, siedzącej pracy przy biurku.
ZASTOSOWANIE wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn. Masaż ten jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje cale ciało ï umysł.
Masaż bańka chińska30 min50 zł
 60 min80 zł
KARNET 10 ZABIEGÓW + 1 GRATIS 600 zł
Celllulit do problemu ok.94% Kobiet, A bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących dziesięć defekt. Masaż bańka chińska uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. W efekcie bardzo poprawia się jakość skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Zabieg dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.W naszym salonie każdy masaż dostosowany jest do indywidualnych odczuć pacjentki.
Masaż klasyczny pleców LUB całego ciała – aromaterapeutyczny60 min100 zł
Pozytywnie wpływa na poszczególne układy tj.:
• skóra
• Tkanka mięśniowa
• Stawy i aparat więzadłowy
• Układ krwionośny i limfatyczny
• Układ nerwowy

Masaż powoduje przyspieszenie procesów biochemicznych zachodzących w organizmie, a za tym wpływa na szybsze usunięcie produktów przemiany materii i dostarczania substancji odżywczych dla  tkanek i narządów.