Masaż powoduje przyspieszenie procesów biochemicznych zachodzących w organizmie, a za tym wpływa na szybsze usunięcie produktów przemiany materii i dostarczania substancji odżywczych dla  tkanek i narządów.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi90 min180 zł
Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długiej, siedzącej pracy przy biurku.
ZASTOSOWANIE wyjątkowego ciepła kamieni poprawia krążenie i metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn. Masaż ten jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje cale ciało ï umysł.
Masaż bańka chińska30 min60 zł
 60 min90 zł
KARNET 10 ZABIEGÓW + 1 GRATIS 800 zł
Celllulit do problemu ok.94% Kobiet, A bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących dziesięć defekt. Masaż bańka chińska uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu. W efekcie bardzo poprawia się jakość skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Zabieg dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.W naszym salonie każdy masaż dostosowany jest do indywidualnych odczuć pacjentki.
Masaż klasyczny pleców LUB całego ciała – aromaterapeutyczny60 min100 zł
Pozytywnie wpływa na poszczególne układy tj.:
• skóra
• Tkanka mięśniowa
• Stawy i aparat więzadłowy
• Układ krwionośny i limfatyczny
• Układ nerwowy
Masaż Kobido60 min150 zł
pakiet 6 masaży 700 zł
pakiet 10 masaży 1200 zł
Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.
Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Według legendy, rytuał ten był wynikiem walki między dwoma mistrzami masażu amma. Po konkurencji, która trwała przez kilka miesięcy, bez rozstrzygnięcia zwycięzcy, dwaj nauczyciele postanowili zjednoczyć swoje talenty,
aby utworzyć nową technikę masażu twarzy — KOBIDO
Przez następnych kilka stuleci tylko rodzina cesarska włączała ją do swoich zwyczajów i czerpała wyjątkowe korzyści. Dziś technika masażu Kobido cieszy się coraz większym powodzeniem.
Masaż Kobido to rytuał składający się z etapu głębokiego masażu relaksującego nasz umysł i ciało, drenażu limfatycznego, liftingu i akupresury twarzy.
Na czym polega :
Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Kiedy ruch jest powolny klient ma się zrelaksować, intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.
Działanie:
☑️Niweluje napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne
☑️Zapobiega bądź zmniejsza efekty starzenia się naszej skóry
☑️Odzyskuje młodą twarz poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni
☑️Stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry
☑️Oczyszczać skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry dzięki czemu dodamy jej naturalnego blasku
☑️Niweluje nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej, karku i owalu twarzy
☑️Stymuluje produkcję składników skóry – kolagen i elastynę 🤩
☑️Walczy ze stresem
☑️Zapewnia pełny relaks i odprężenie
☑️Zmniejsza efekty bruksizmu
☑️Łagodzi bóle głowy 🤩
Pierwsze efekty widać już po pierwszej sesji masażu. Zalecany jest pakiet 10 masaży.
Zabieg można łączyć z innymi procedurami kosmetologicznymi.